przestronne wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Cieszyna (śląskie). Wygodny metraż 150 mkw. łącznie z ogromną działką 1200 mkw. i atrakcyjną ceną 699 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2004 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 3 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 660 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim eleganckim wnętrzem, komfortem, prestiżem oraz wspaniałymi widokami z okien na góry. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletnie podpiwniczona. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przylegającą wiatę garażową. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
PIWNICA:
– 2 pomieszczenia
– kotłownia
– garaż
PARTER:
– wiatrołap
– gabinet
– hol
– łazienka
– kuchnia
– spiżarnia
– pokój dzienny
– jadalnia
– taras
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka swoją malowniczą lokalizacją w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup luksusowej rezydencji. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianom. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26264)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl