przestronne i wytworne wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Cieszyn (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Cieszyn (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Cieszyna (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 737 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1 414 m2, a także ciekawa cena 990 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2020 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 209 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
STREFA 1: łazienka + pokój dzienny + kuchnia + sypialnia taras
STREFA 2: POZIOM 1: spiżarnia + pokój dzienny + kuchnia + wc + taras
STREFA 2: POZIOM 2: pralnia + 2 pokoje + sypialnia + suszarnia + łazienka + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z dużym, dwustanowiskowym garażem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu (ogrzewanie podłogowe) i bezpieczeństwa (antywłamaniowe rolety sterowane smartfonem + alarm + monitoring zewnętrzny). Luksusowa rezydencja na sprzedaż świetnie nadaje się do zamieszkania przez dwie rodziny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją lokalizacją tuż przy lesie, w oazie ciszy i spokoju. Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26228)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl