widok od strony basenu na luksusową rezydencję do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Cena – 590 100 EUR (2 537 430 złotych). Powierzchnia 268,8 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 9 440 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 522-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada piwnicę, co jest niesłychaną rzadkością w tym rejonie Hiszpanii. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca perfekcyjnym zagospodarowaniem wnętrza (sypialnie i salon skierowane są na basen). Ponadto salon ma podwójną wysokość, co dzięki dużym oknom daje wnętrzu jeszcze lepsze nasłonecznienie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z dużą działką oraz dwoma tarasami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do osób szukających prestiżu, spokoju i dużej przestrzeni. Kolejną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej niepowtarzalna lokalizacja w południowej części Costa Blanca, 10 minut od plaży i nieopodal prestiżowego pola golfowego. Ten obszar – pod wpływem warzelni soli i Morza Śródziemnego – ma bardzo zdrowy klimat, ze średnią roczną temperaturą 20 St. C. Tworzy to wspaniałe warunki do wypoczynku w każdym sezonie.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-30)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl
tel. 00(34)642331654