prestiżowe i klimatyczne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Ciudad Quesad (Hiszpania)

Rezydencja na sprzedaż Ciudad Quesad (Hiszpania)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Hiszpanii (Ciudad Quesad). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 387 000 EUR  (1 664 100 złotych). Powierzchnia 181,9 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 9 148 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 312-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się m.in. z przepięknego solarium, z którego można podziwiać niesamowite widoki na park naturalny, a także pozostałych pomieszczeń: salonu + 3 tarasów + kuchni + 3 łazienek + 3 sypialni. Warto wspomnieć jeszcze o prywatnym basenie, bujnym ogrodzie oraz parkingu na terenie działki.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowej rezydencji na sprzedaż są przestronne i słoneczne, co  pozwala cieszyć się urokami Hiszpanii. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona jest 2 minuty drogi od słynnej dzielnicy handlowej, gdzie znajdziemy najróżniejsze bary, restauracje, supermarkety, apteki itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również swoją nowoczesną bryłą oraz elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego osiedla.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-25)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl