widok od frontu na okazałą bryłę luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie 3 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 595 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 859 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 5 689 zł/m2 przy metrażu 151 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + garderoba + hol. Niezwykle praktyczny jest znajdujący się na działce budynek (60 m2) pełniący funkcję biura bądź gabinetu. Sprzedawana nieruchomość, obejmująca piętro willi, stanowi odrębną nieruchomość, posiadającą osobne wejście.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż doskonale nadaje się również do prowadzenia w niej działalności usługowej typu kancelarie prawne, gabinety czy siedziba firmy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8336)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl