po lewej salon z kominkiem, po prawej jeden z pokoi w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie ośmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 050 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 1,3 mln zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na czterech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 333 zł/mkw. przy metrażu 390 mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w pobliżu apteki, przychodni zdrowia, kościoła, marketów, sklepów, przedszkola i szkoły. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
BUDYNEK PIERWSZY:
KONDYGNACJA ZERO: kotłownia + pralnia + kuchnia + łazienka + pokój
KONDYGNACJA JEDEN: klatka schodowa + przedpokój + łazienka + jadalnia + kuchnia + sypialnia + taras + pokój dzienny
KONDYGNACJA WYŻSZA: łazienka + kuchnia + pokój + balkon + jadalnia
KONDYGNACJA NAJWYŻSZA: przestrzeń poddasza do własnej aranżacji
BUDYNEK DRUGI:
KONDYGNACJA ZERO: 2 pomieszczenia + przedpokój + łazienka + kuchnia + pokój dzienny
KONDYGNACJA JEDEN: łazienka + pokój + sypialnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład prestiżowego kompleksu budynków objętych znanym i cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy: mail: a.luszcz@wgn.pl. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8172)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl