widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 315 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 990 tysięcy złotych na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja do sprzedaży objęta słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci prowizji dla biura. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej. Luksusowa rezydencja do sprzedaży ukończona w 2003 roku. Działka liczy 2 800 metrów kwadratowych powierzchni.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana od razu do zamieszkania, kompletnie wyposażona i umeblowana. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdują się:
– salon
– garderoba
– wiatrołap
– łazienka
– pokój telewizyjny
– pralnia
– kotłownia
– biblioteka
– kuchnia
– garaż
na PIĘTRZE znajdują się:
– łazienka
– 3 sypialnie
– 3 garderoby
– pokój kąpielowy
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowej rezydencji do sprzedaży zostały zaprojektowane i urządzone przy wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów (gres polerowany, dębowy parkiet) w najwyższym standardzie. Króluje tu nowoczesny styl oraz modne kolory. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa zaawansowana instalacja alarmowa wraz z antywłamaniowymi oknami.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się także swoją elitarną lokalizacją nieopodal słynnego i prestiżowego pola golfowego, licznych sklepów, aptek, drogerii etc. Na uwagę zasługuje również starannie zagospodarowany i utrzymany ogród z wieloma atrakcjami (miejsce na ognisko, budynek dla dzieci ze zjeżdżalnią, piaskownica). Cena za metr kwadratowy luksusowej rezydencji do sprzedaży to 3 143 złotych.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupując luksusową rezydencję do sprzedaży za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1758)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl
Tel. +48 883 377 575