przestronny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 98 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 400 tysięcy złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 082 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z 2001 roku. 4 pokoje. 1 kondygnacja. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 2 670 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się niebywale pięknym tarasem oraz lokalizacją w niezwykle spokojnej, cichej i bezpiecznej okolicy. Nieopodal przedszkole, szkoła, sklepy, supermarket etc. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do centrum miasta. Kolejne zalety tej luksusowej rezydencji na sprzedaż to najwyższy standard wykończenia oraz najlepszego gatunku użyte materiały wykończeniowe. Na osobną uwagę zasługuje przepiękna, częściowo zalesiona działka z zadbanym ogrodem.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
– salon
– kuchnia
– 3 pokoje
– 2 łazienki.
Kuchnia niezwykle nowocześnie urządzona ze sprzętem AGD. W salonie stoi efektowny kominek z płaszczem wodnym oraz duże, przeszklone drzwi z wyjściem na taras i ogród. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7614)

Kontakt:
e-mail: m.dunal@wgn.pl
Tel. +48 883 377 573