po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 153 metrów kwadratowych w Częstochowie (śląskie) za 750 000 tysięcy złotych do sprzedaży. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 902 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 1 kondygnacja. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 800 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców. Cena ekskluzywnej rezydencji podlega negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Wśród wielu udogodnień znajdziemy ogrzewanie podłogowe, sterowaną pilotem bramę wjazdową, zaawansowany system alarmowy z antywłamaniowymi roletami oraz kominek z płaszczem wodnym.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 sypialnie + taras + pokój dzienny + hol + aneks kuchenny + pokój gościnny + jadalnia. Warto jeszcze podkreślić, że luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została znanym i cenionym programem: „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca architekturą, komfortem oraz starannie wypielęgnowanym ogrodem. Kupując ekskluzywną rezydencję za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-10000)

Kontakt:
e-mail: m.pietryka@wgn.pl
tel. +48 883 377 573