po lewej salon z kominkiem, po prawej komfortowa kuchnia w zabudowie w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 490 000 złotych. Powierzchnia 250 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 1 960 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Rok budowy – 1994. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1000-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą: komunikacja + salon + taras + łazienka + kuchnia + piwnica + garaż + 4 pokoje + łazienka + garderoba + balkon + ogród zimowy. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Posiadamy w ofercie kilkaset ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1485)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
tel. +48 883 377 593