widok od strony tarasu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 990 000 złotych. Powierzchnia 328,52 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 014 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Rok budowy – 2006. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 21415-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– taras
– balkon
– jadalnia
– przedpokój
– hall
– łazienka
– kuchnia
– garderoba
– wc
– 4 pokoje
– kotłownia.

Mocnym atutem oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji jest jej doskonała, atrakcyjna lokalizacja nieopodal terenów zielonych. Duże wrażenie robi również wypielęgnowana działka z elementami małej architektury, jak altana, drewutnia, studnia, warzywny ogród czy wydzielone miejsce na grill. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa wyłącznie strona sprzedająca.

Luksusowa rezydencja zapewnia swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki zainstalowanemu centralnemu systemowi alarmowemu, antywłamaniowym oknom oraz kontroli wejść (wideofon). Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy również garaż. Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnej rezydencji. Posiadamy w ofercie wiele luksusowych rezydencji na sprzedaż i wynajem w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1385)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
tel. +48 883 377 593