reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1 450 000 złotych. Powierzchnia 540 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 685 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 4 kondygnacji, na których zaaranżowano 6 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 780-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale (możliwość prowadzenia działalności gospodarczej (gastronomia). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż za gotówkę, ale właściciel dopuszcza również zamianę na pensjonat albo kamienicę. Rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA -1:
– magazyn
– kotłownia
– łazienka
– pralnia
biuro
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– salon
– wc
– 2 korytarze
KONDYGNACJA 1:
– 3 pokoje
– łazienka
KONDYGNACJA 2:
– 2 pokoje
– łazienka
LOKAL GASTRONOMICZNY składa się z następujących pomieszczeń:
– kuchnia
– 2 wc
– biura
– pomieszczenie socjalne
– garmażernia
– 2 magazyny
– kotłownia

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, ,że kupujący zwolniony jest z konieczności płacenia prowizji dla naszej agencji. Czekamy na telefon od Ciebie. Nasz doradca finansowy pomoże w dobraniu najkorzystniejszego kredytu na zakup ekskluzywnej rezydencji dostępnego w chwili obecnej na rynku. Posiadamy w ofercie wiele luksusowych rezydencji na sprzedaż w Częstochowie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1190)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
tel. +48 883 377 593