Rezydencja na sprzedaż Częstochowa za 500 000 zł

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom,dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 500 000 złotych. Powierzchnia 200 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 500 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 4 pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 500-metrowej działce.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO:
– 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – perfekcyjne nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7792)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl
tel. +48 883 377 593