kameralny salon z kominkiem w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie 3 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 180 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 400 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 2 667 zł/m2 przy metrażu 150 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może ogromnym potencjałem komercyjnym i znakomicie nadaje się dla osób, które chciałyby mieszkać i pracować pod jednym dachem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada oprócz mieszkalnej również część usługową (2 pomieszczenia). Dużym atutem jest tu także doskonała lokalizacja nieopodal szkoły, przedszkola, sklepów, marketów, kościoła, przychodni zdrowia, apteki etc.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER:
– salon
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
PIĘTRO:
– sypialnia
– pokój
– łazienka.
Na zmotoryzowanych czekają liczne miejsca parkingowe.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8346)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl