wizualizacja prezentuje widok od strony ogrodu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Cena – 900 000 złotych. Powierzchnia 145 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 6 207 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana w 2017 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 3112-metrowej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją elitarną lokalizacją w centrum, najwyższym standardem wykończenia oraz użyciem najlepszych jakościowo materiałów. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 0: strefa dzienna + pokój + kuchnia + pokój dzienny + jadalnia + łazienka
KONDYGNACJA 1: 3 sypialnie + łazienka + balkon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o niebanalnej, oryginalnej architekturze z charakterystycznym, 2-spadowym dachem z lukarnami, ryzalitem oraz zadaszonym tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, a w szczególności wieloosobowej rodzinie oraz osobom przedsiębiorczym, które chciałyby pracować i mieszkać pod jednym dachem.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-449)

Kontakt:
tel. +48 533 54 46 46