wizualizacja prezentuje okazała frontową elewację luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 877 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 025 mkw.oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2020 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 450 tys. złotych, wygodny metraż 156,43 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia nowym domownikom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Gwarancją bezpieczeństwa są tu solidne, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne z dostawką. Ogromnym plusem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także wygodny rozkład pomieszczeń: garderoba + spiżarnia + jadalnia + 2 łazienki + hol + wiatrołap + pralnia + kuchnia + pokój dzienny + 3 pokoje + kotłownia.

Nowy właściciel tej luksusowej rezydencji na sprzedaż zwolniony będzie z konieczności zapłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych. Doskonała lokalizacja w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej z bogatą infrastrukturą (szkoła, przedszkole, apteka, przychodnia, sklepy, kościół, place zabaw, sklepy i markety) zamyka długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8225)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl