okazała bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice) wraz z altaną

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie ośmiu pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle znakomitej lokalizacji. Ogromnym plusem jest z pewnością starannie zagospodarowana działka o pow. 1 400 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 790 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na trzech kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2001 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych lokatorów. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 3 038 zł/mkw. przy metrażu 260 mkw.

Rozkład pokoi a także pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1:
– kotłownia
– garaż
– pralnia
– spiżarnia
KONDYGNACJE NAZIEMNE:
– balkon
– 2 łazienki
– 2 kuchnie
– 8 pokoi
– taras.

Kolejną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej korzystna lokalizacja przy głównej drodze, a także starannie zadbana działka z licznymi nasadzeniami kwiatów i egzotycznych roślin. Dodatkowo ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posiada swój prywatny basen oraz altanę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o ogromnym potencjale z możliwością przekształcenia nieużytkowego poddasza na cele mieszkaniowe, a także opcją prowadzenia w ekskluzywnej rezydencji działalności gospodarczej (warsztat).

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-329)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl