słoneczne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z jednej kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 5 643 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 1 386 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2018 roku. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 790 tys. złotych, wygodny metraż 140 mkw. a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa willa na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Wnętrze oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej willi tworzą: 2 sypialnie + salon + taras + kuchnia + 2 łazienki + pomieszczenie gospodarcze (spiżarnia) + hol + garaż. Dla podwyższenia komfortu użytkowania w luksusowej willi na sprzedaż rozprowadzono ogrzewanie podłogowe.

Ekskluzywna willa do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także swoją znakomitą lokalizacją nieopodal szkoły, sklepów, marketów i ośrodka zdrowia. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników luksusowej rezydencji na sprzedaż są antywłamaniowe drzwi wejściowe. Wokół cisza i spokój. Na koniec warto zaznaczyć, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa swoją starannie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami kwiatów.

Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej willi do sprzedaży. Zapewniamy pełną obsługę prawną, pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej willi. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej willi na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej willi do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8330)

Kontakt:
e-mail: w.caban@wgn.pl