stylowy kominek w eleganckim salonie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Wygodny metraż 156 mkw. łącznie z ogromną działką 1700 mkw. i atrakcyjną ceną 750 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z 2004 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 5 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 808 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją znakomita lokalizacją w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, na lekkim wzgórzu, nad doliną przepływającej Warty. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż bardzo jasne, widne i słoneczne:
PARTER:
– hol
– pokój dzienny
– antresola
– ogród zimowy
– łazienka
– kuchnia
– jadalnia
– pokój
– spiżarnia
PIĘTRO:
– 3 pokoje
– garderoba
– łazienka
– wc
STRYCH.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest również częściowo podpiwniczona.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje pieczołowicie wypielęgnowaną działką, gdzie rosną drzewa i krzewy ozdobne. Na działce znajdziemy również drewnianą wiatę na samochody oraz murowany grill. Duże wrażenie robi także wjazdowa brama z granitu nawiązująca architektonicznie do położonej w pobliżu Kalwarii Wąsowskiej. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8573)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl