po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 429 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 76 m2 powierzchni posadowiona na działce 727 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2015. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 645 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana amatorom aktywnego wypoczynku i miłośnikom wycieczek pieszych, rowerowych i górskich wspinaczek. To również raj dla wszystkich, którzy marzą o obcowania z naturą w ciszy i słuchaniu śpiewu ptaków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu nie tylko ogrzewanie podłogowe i centralny odkurzacz, ale również nowoczesną instalację alarmową.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZY POZIOM:
– taras
– kuchnia
– wiatrołap
– łazienka
– salon
WYŻSZY POZIOM:
– łazienka
– 3 pokoje
– hall.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoim klimatycznym wnętrzem, wytwornością, prestiżem i malowniczą lokalizacją w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na jej zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1120)

Kontakt:
e-mail: apasierb@wgn.pl