na pierwszym planie ogromny taras przy ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na imponującej, 3112-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rok budowy – 2017. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pięciu pokoi na dwóch kondygnacjach. Rynek pierwotny, standard deweloperski. Metraż 145 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy atrakcyjną kwotę 6 207 zł. Cena – 900 tys. złotych. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe jej zalety, dzięki którym przyszli domownicy mogą wprowadzić się bez potrzeby ponoszenia wydatków.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
PARTER obejmują: łazienka + pokój dzienny + jadalnia + pokój + kuchnia
PIĘTRO obejmują: 3 sypialnie + balkon + łazienka.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się swoją oryginalną architekturą z charakterystycznym, dwuspadowym dachem z lukarnami, ryzalitem a także zadaszonym tarasem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się dla biznesmenów, którzy chcieliby w tym miejscu otworzyć działalność komercyjną.

W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-449)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl