nowoczesny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa, okolice

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa, okolice

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 126 metrów kwadratowych w okolicy Częstochowy (śląskie) za 375 tysięcy złotych na sprzedaż.
Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 2 976 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają prestiżu, komfortu, luksusu oraz spokoju. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia działki to 3 529 metrów kwadratowych. Pięć pokoi. Jedna kondygnacja.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: poddasze + kuchnia + salon + garaż + wc + taras + kotłownia + łazienka. Do najmocniejszych zalet luksusowej rezydencji należy przede wszystkim doskonała lokalizacja w pobliżu lasu, najwyższy standard wykończenia a także najlepszej klasy materiały. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna willa do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej willi zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej willi do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (181-722)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
Tel. +48 533 54 46 46