reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 430 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 3 mln złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 6 977 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. Sześć pokoi. Trzy kondygnacje. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 8 800 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom zamożnym, ceniącym elegancję, luksus i prestiż. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia przepięknym basenem, ogrodem oraz starannie zadbaną działką z dwoma oczkami wodnymi, rzeką, dwoma tarasami oraz budynkiem letniskowym. Na uwagę zasługuje również przepiękny ogród z wieloma nasadzeniami drzew (dęby, jodły, cisy, wiązy, świerki, sosny oraz kosodrzewiny). Basen ma wymiary 4 m x 12 m i głębokości 1,5 m i przelewowy charakter, dzięki czemu uzyskuje się efekt przestronności. Warto dodać, że basen jest kompletnie zautomatyzowany, posiada dodatkowe wyposażeniem takie jak: gejzer, przeciwprąd, system wentylacji oraz efektowne oświetlenie LED.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż naszpikowana jest wieloma nowoczesnymi technologiami, jak na przykład nowoczesne oświetlenie, inteligentny, zintegrowany system nagłośnienia czy choćby zainstalowany system centralnego odkurzania. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0: garaż + salon + suszarnia + kuchnia + pralnia + gabinet + kotłownia + wc
KONDYGNACJA 1: 3 pokoje + łazienka + wc + garderoba + sypialnia
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie do adaptacji na cele mieszkaniowe.

Mocnym punktem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest również elitarna lokalizacja pośród niskiej zabudowy jednorodzinnej. Nie można zapomnieć również o najwyższym standardzie wykończenia oraz użytych materiałach najlepszego sortu. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-778)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46