praktycznie urządzona kuchnia w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Powierzchnia 1303 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 844 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 1303-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Cena – 1,1 mln złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem, gdyż perfekcyjnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej: budynek gospodarczy o pow. ok. 400 m2 + lokal o pow. 58 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: łazienkę + kilka pomieszczeń
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: kuchnię + łazienkę + jadalnię + 2 pokoje + salon
na KONDYGNACJI DWA znajdziemy: łazienkę + pomieszczenie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż ogrzewana gazowo. Okna z PCV. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z klimatyzacją. Na straży bezpieczeństwa czuwa instalacja alarmowa z kamerami. Zapraszam na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7790)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl