przykładowa aranżacja salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oferowana po niezwykle korzystnej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 706 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2019 roku, z rynku wtórnego i poszczycić się może doskonałą lokalizacją. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostało na 2 kondygnacjach. Malownicza i znakomicie wypielęgnowana działka rozciąga się na powierzchni 2289 metrów kwadratowych. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy 5 pokoi. Powierzchnia 255 mkw. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 1,2 mln złotych, najwyższy standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz.

Prestiżowa, unikatowa lokalizacja przy lesie, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej to pierwsza z długiej listy zalet tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Warto zaznaczyć, że okalająca luksusową rezydencję na sprzedaż działka jest częściowo zadrzewiona brzozą brodawkowata i sosną czarną. Duża zaletą są również zapierające dech w piersiach widoki na okolice. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana osobom ceniącym ciszę, spokój oraz aktywny wypoczynek.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-780)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl