widok od frontu na luksusową rezydencję na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 176 metrów kwadratowych w okolicach Częstochowy (śląskie) za 2 700 000 złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 15 341 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 5 pokoi. 1 kondygnacji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2006 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 65 000 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przygotowana do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją oryginalną architekturą i materiałami budowlanymi – najbardziej wytrzymała odmiana świerka, bal istebniański. Nie bez znaczenia są również 2 sady owocowe, las, kotliny grabowe, pastwiska oraz łąki okalające luksusową rezydencję na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, u podnóża wzgórza Chudobki. Nieopodal znajduje się Rezerwat Parkowy, zamek Ostrężnik, najstarsza pstrągarnia w Europie, Diabelskie Mosty etc.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE mieszczą się:
– jadalnia
– salon
– łazienka
– taras
– kuchnia
na PIĘTRZE mieszczą się:
– garderoba
– łazienka
– 3 pokoje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, dla których prestiż, wysoki standard, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe oraz cisza i spokój to priorytety. Na osobną uwagę zasługuje zadbana i zagospodarowana działka z licznymi nasadzeniami modrzewia, lipy, jesiona, świerka a także jałowca. Dodatkowo na działce mieści się sad owocowy (śliwkowy i jabłkowy), 2 kotliny grabowe, las sosnowy (sosna pospolita), a w niezadrzewionej części 2 ambony myśliwskie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład kompleksu zabudowań z murowaną stodołą, a także obiektami małej architektury, takie jak drewutnia, altany, grill, wędzarnia, studnia głębinowa. Wisienką na torcie są olśniewające widoki na jurajskie wzgórza. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-526)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl
tel. +48 533 54 46 46