eleganckie i prestiżowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1,885 mln złotych. Powierzchnia 350 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 5 386 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 10725-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana przez słynnego, polskiego architekta. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń prezentuje się następująco:
– salon
– bawialnia
– jadalnia
– suszarnia
– taras
– pralnia
– kuchnia
– 3 łazienki
– 6 pokoi.
Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno duży garaż na 3 auta oraz dodatkowa wiata garażowa.

Duża zaletą ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej niezwykle elitarna lokalizacja w pobliżu znanego pola golfowego. Blisko stąd do rozległych lasów, ścieżek pieszo-rowerowych oraz 2 znanych zalewów z wypożyczalnię sprzętu wodnego. To prawdziwy raj dla amatorów aktywnego wypoczynku. Po sąsiedzku znajduje się wiele sklepów, placówek oświaty, przychodnia lekarska, kościół, boisko. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Na straży bezpieczeństwa czuwa zaawansowana instalacja monitoringu. Na działce znajdują się elementy małej architektury oraz wiele nasadzeń. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-804)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl
tel. +48 660 028 844