okazała bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2001 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z ośmiu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3 038 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 790 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 260 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 400 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się już od pierwszego spojrzenia korzystną lokalizacją przy głównej drodze. Kolejnym atutem luksusowej rezydencji na sprzedaż jest jej przepięknie wypielęgnowana i perfekcyjnie zadbana działka z licznymi nasadzeniami kwiatów i egzotycznych rośli, a także znajdujący się na niej basen i altana. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może również dużym potencjałem z możliwością przekształcenia nieużytkowego poddasza na cele mieszkaniowe oraz opcją prowadzenia w ekskluzywnej rezydencji działalności komercyjnej (warsztat). W tym miejscu warto wspomnieć także o sporych rozmiarów pomieszczeniu piwnicznym (100 mkw.), gdzie znajdują się: kotłownia + pralnia + garaż + spiżarnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń: 2 łazienki + balkon + 2 kuchnie + taras + 8 pokoi. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-329)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl