ekskluzywny i prestiżowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 580 000 złotych. Powierzchnia 190 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 3 053 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Rok budowy – 2010. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1757-metrowej działce.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdują się:
– wc
– salon
– kuchnia
– spiżarnia
– taras
na PIĘTRZE znajdują się:
– 3 sypialnie
– 3 balkony
– korytarz

Na uwagę zasługuje również doskonała lokalizacja pośród rozległych, zielonych lasów, z dala od miejskiego zgiełku. Co ważne, ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może przepięknie wypielęgnowanym ogrodem oraz owocowym sadem. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-444)

Kontakt:
tel. +48 533 54 46 46

x (x)