prestiżowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie) za 789 000 złotych. Powierzchnia 178 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz przemyślany rozkład 5 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2008 rok budowy, a także zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1200 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 433 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją doskonałą lokalizacją w wyjątkowo cichym miejscu, na osiedlu otoczonym zielenią. Lokalizacja zapewnia spokój przy jednoczesnym szybkim dojeździe do centrum miasta. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
na PARTERZE znajdziemy: pokój dzienny + taras + kuchnię + spiżarnię + wiatrołap + garderobę + łazienkę + saunę + kotłownię + pralnię + gabinet + 2-stanowiskowy garaż
na PIĘTRZE znajdziemy: 3 sypialnie + łazienkę  + garderobę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyposażona jest we wszystkie media, dodatkowym atutem jest alternatywne ogrzewanie kominkowe. Wnętrza luksusowej rezydencji na sprzedaż zaaranżowane zostały niezwykle funkcjonalnie. Pełna własność, czysta hipoteka, możliwy zakup na kredyt. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8319)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl