wytworny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Głogów (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Głogów (okolice)

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w okolicach Głogowa (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z 1 kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 3 587 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 2800 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. 5 pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 739 000 złotych, funkcjonalny metraż 206 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom najwyższy poziom życia i komfortu (np. ogrzewanie podłogowe). Osoby zmotoryzowane ucieszy plan wybudowania na działce garażu. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
na KONDYGNACJI ZERO znajdziemy: salon + spiżarnię + kuchnię + kotłownię + pokój + przedsionek + łazienkę
na KONDYGNACJI JEDEN znajdziemy: pralnię + 3 pokoje + garderobę + łazienkę.

Zapraszam na prezentacje tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowej rezydencji. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-3146)

Kontakt:
e-mail: e.konopska@wgn.pl