po lewej salon, po prawej przedpokój w luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 690 tysięcy złotych. Powierzchnia 240 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz przemyślany rozkład sześciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, a także zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 000 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 2 875 złotych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podlega negocjacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o dużym potencjale aranżacji pomieszczeń z możliwością zamieszkania nawet przez 2 rodziny. Znakomita lokalizacja w cicha i cichej okolicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się zadbaną i zagospodarowaną działką o regularnych kształtach wraz z wieloma nasadzeniami. Polecam i zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie informacji pozyskanych od właściciela nieruchomości. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych zawartych w KC.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2780)

Kontakt:
e-mail: a.chrostek@wgn.pl