po lewej salon, po prawej schody w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 240 metrów kwadratowych w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 999 tysięcy złotych do sprzedaży. Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 4 163 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej z rynku wtórnego. 6 pokoi. 2 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 2017 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 1 211 metrów kwadratowych powierzchni. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gotowa do zamieszkania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z kompletnym wyposażeniem i umeblowaniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wolna od wszelkich wad prawnych, pełna własność, brak jakichkolwiek hipotek. Osoby zmotoryzowane na pewno zainteresuje duży, dwustanowiskowy garaż. Gwarancją bezpieczeństwa natomiast dla wszystkich domowników i ich dobytku jest zaawansowany system alarmowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urządzona w stylu angielskim z przepiękną sztukaterią na sufitach. Dodatkowo w wielu miejscach wykonane zostało estetyczne oświetlenie. Wisienką na torcie jest natomiast gwieździste niebo nad schodami i nad holem. We wszystkich pomieszczeniach króluje najwyższy standard i najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż doskonała dla koneserów i najbardziej wymagających klientów.

Mocnym punktem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest również jej lokalizacja na terenie zamkniętego i spokojnego osiedla nieopodal centrum. Kolejną zaletą jest funkcjonalny rozkład pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: salon + hall + komunikacja + łazienka + jadalnia + kuchnia + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: hall + łazienka + komunikacja + 3 garderoby + 3 pokoje
KONDYGNACJA 2: strych.

Luksusowa rezydencja zachwyca również swoją zadbaną i wypielęgnowaną działką z licznymi nasadzeniami oraz estetycznie przystrzyżonym trawnikiem. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2650)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl
tel. +48 669 562 330