prestiżowy salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 1,29 mln złotych. Powierzchnia 153 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 8 431 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z jednej kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Budynek pochodzi z 2016 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 1153-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze dba zaawansowana instalacja alarmowa z videofonami, natomiast o komfort troszczy się m.in. ogrzewanie podłogowe. Ekskluzywna willa naszpikowana jest ponadto wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami ułatwiającymi codzienne życie. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszy duży garaż o powierzchni 33 mkw. w bryle budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży łącznie z częściowym umeblowaniem.

Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: hol + salon + łazienka + jadalnia + kuchnia + gabinet
KONDYGNACJA 1: łazienka + 3 sypialnie + garderoba.

Na osobną uwagę zasługuje starannie wypielęgnowany i obsadzony ogród. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją nowoczesnością, elegancją oraz wysmakowanym gustem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach programu „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że całość wynagrodzenia ponosi sprzedający. Znakomita lokalizacja blisko licznych punktów usługowo-handlowych, szkoły, przedszkola, a jednocześnie przy terenach zielonych zamyka długą listę zalet tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Zapraszam serdecznie na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2703)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl