wytworny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji w korzystnej cenie za metr kwadratowy 4 538 zł/m2. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie utrzymana działka o powierzchni 1 211 m2, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić najwyższy standard wykończenia wnętrza, dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2017 roku. Sześć pokoi. Długą listę zalet zamyka na pewno konkurencyjna cena 1,089 mln złotych, funkcjonalny metraż 240 m2 oraz znakomita lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim angielskim stylem oraz przepiękną działką z altaną, murowanym grillem oraz miejscem na ognisko. Wokół liczne nasadzenia. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wolna od wszelkich wad prawnych (pełna własność, brak jakichkolwiek hipotek). Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży  zawiera praktycznie całe wyposażenie i umeblowanie (szczegóły przy prezentacji). Duże wrażenie robi także znakomicie zadbana działka.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż niezwykle efektowne dzięki m.in. ozdobnemu oświetleniu oraz widokowi na gwieździste niebo nad schodami i nad holem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończone ze smakiem i gustem:
KONDYGNACJA 0: hall + salon + komunikacja + łazienka + kuchnia + spiżarnia + jadalnia
KONDYGNACJA 1: hall + 3 garderoby + 3 pokoje + komunikacja + łazienka
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia strychowe.

Długą listę zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż zamyka atrakcyjna lokalizacja na mini zamkniętym osiedlu, w cichej i spokojnej okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana siedmioosobowej rodzinie. Na straży bezpieczeństwa wszystkich domowników czuwa system alarmowy, monitoring oraz antywłamaniowe rolety. Zapraszam na wcześniej ustaloną prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30- letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące Nieruchomości zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2819)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl