imponująca rozmachem bryła luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż o wygodnym rozkładzie 11 pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o pow. 2001 mkw.. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i olśniewa konkurencyjną ceną wynoszącą 999 000 zł. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaaranżowana na 2 kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2000 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za m2 wynosząca 2 270 zł/mkw. przy metrażu 440 mkw..

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego i nobilitującego kompleksu zabudowań. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stylizowana na dwór staropolski. Obok znajduje się przepięknie utrzymany ogród i sad, a także:
– basen
– wiata basenowa
– wiata biesiadna
– wiata ogrodowa
– wiata garażowa na dwa stanowiska
– dwa garaże na dwa stanowiska samochodowe.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:

w PIERWSZYM BUDYNKU
na PARTERZE: taras + pokój dzienny + hol + kuchnia + wc + jadalnia + łazienka z wc + pokój + sypialnia + gabinet
na PIĘTRZE: loggia + 4 pokoje + hol + łazienka z wc
w DRUGIM BUDYNKU:
na PARTERZE: hol + aneks kuchenny + wc + salon
na PIĘTRZE: łazienka z wc + 2 pokoje.

W cenie luksusowej rezydencji zawarto wszystkie meble widoczne na zdjęciach (poza tapicerką skórzaną w salonie). Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum miasta, w spokojnej okolicy to kolejny z atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może niezwykle wysokim potencjałem – perfekcyjne nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej (budynek spokojnej starości).

Uwaga – możliwość zamiany ekskluzywnej rezydencji w Gorzowie Wielkopolskim na rezydencję w Berlinie. Dodatkowo możliwość wynajmu z pierwokupem – 5500 zł do negocjacji plus opłaty – gaz, prąd według zużycia. Wymagana kaucja. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na której udzielę Państwu więcej informacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-1856)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl