elegancki, stylowy salon w luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 2 800 000 złotych. Powierzchnia 1 374 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 2 038 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 16 pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 3700-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca od pierwszego spojrzenia swoją malowniczą lokalizacją wśród lasów i jezior. Okolica nazywana jest „Magią Królewskich Lasów”, a jej zaletami są specyficzny, uzdrowiskowy mikroklimat oraz dobrze rozwinięta sfera usług turystycznych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż znakomicie nadaje się również pod inwestycję (budynek weselny z miejscem noclegowym oraz możliwością organizacji ceremonii ślubnej nad samym jeziorem, budynek dla seniorów lub hotel z restauracją).

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży podzielone na strefę gastronomiczną/hotelową (w tym 11 pokoi, każdy z łazienką) oraz mieszkalną. W przyziemiu znajduje się ogromna powierzchnia, częściowo wykorzystana na garaż, miejsce na opał oraz piec. Na osobną uwagę zasługuje starannie zagospodarowana działka z dostępem do jeziora. Na działce stoi drewutnia, wiata ogrodowa, znajduje się miejsce na grilla, liczne nasadzenia, trawniki, ozdobne murki z klinkieru. Więcej informacji w biurze. Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2686)

Kontakt:
e-mail: m.zendelek@wgn.pl