widok od strony basenu na luksusową rezydencję do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Powierzchnia 440 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 270 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano jedenaście pokoi. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie utrzymanej, 2001-metrowej działce. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Cena – 999 tysięcy złotych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością zamiany na luksusową rezydencję w Berlinie. Dodatkowo istnieje opcja wynajmu z pierwokupem – 5500 zł (do negocjacji) plus opłaty  – gaz, prąd według zużycia. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowej rezydencji obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem – znakomicie nadaje się na prowadzenie działalności komercyjnej, na przykład elitarny budynek spokojnej starości. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż zawiera kompletne, widoczne na zdjęciach umeblowanie (poza skórzaną tapicerką w salonie).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży mieści się nieopodal centrum miasta, w spokojnej okolicy. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wchodzi w skład elitarnego kompleksu zabudowań. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży stylizowana na dwór staropolski ze starannie utrzymanym ogrodem, sadem, basen, wiatą basenową, wiatą biesiadną, wiatą ogrodową oraz wiatą garażową na 2 stanowiska + 2 garaże na 2 stanowiska samochodowe.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
W BUDYNKU NUMER JEDEN znajdują się:
KONDYGNACJA ZERO:
– taras
– salon
– hol
– kuchnia
– wc
– jadalnia
– łazienka z wc
– pokój
– sypialnia
– gabinet
KONDYGNACJA JEDEN:
– loggia
– 4 pokoje
– hol
– łazienka z wc
W BUDYNKU NUMER DWA znajdują się:
KONDYGNACJA ZERO:
– hol
– aneks kuchenny
– wc
– salon
KONDYGNACJA JEDEN:
– łazienka z wc
– pokoje.

Zapraszam na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na której udzielę Państwu więcej informacji. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-1856)

Kontakt:
e-mail: e.kurek@wgn.pl