bogate, wytworne wnętrze luksusowej rezydencji do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 215 metrów kwadratowych w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie) za 689 tysięcy złotych do sprzedaży.
Cena za metr kwadratowy wynosi odpowiednio 3 205 zł. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. 8 pokoi. 4 kondygnacje. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana do użytku w 1998 roku. Zadbana i zagospodarowana działka liczy 306 metrów kwadratowych powierzchni.

Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard oraz najlepszej klasy użyte materiały wykończeniowe to najmocniejsze zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
POZIOM 0 (osobne mieszkanie)
– salon
– kuchnia
– wc dla gości
– łazienka
– komórka
– garaż
KONDYGNACJA PARTERU:
– hol
– korytarz
– salon
– kuchnia
– taras
KONDYGNACJA PIĘTRA:
– 3 sypialnie
– łazienka
– poddasze.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z kompletnym wyposażeniem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do najbardziej wymagających klientów i dla dużych rodzin. Więcej informacji udzielę Państwu na prezentacji luksusowej rezydencji na sprzedaż, na którą serdecznie zapraszam. Cena podlega indywidualnej negocjacji. Doradca ds. nieruchomości mgr Kazuś Tomasz nr licencji zawodowej – 24610. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie dokumentów budowlanych, z których wynikają podane wielkości, parametry oraz ogół, a także na podstawie oświadczenia Sprzedającego. Oferta ma charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC. (130-2634)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl
Tel. +48 669 562 330