komfortowy i nowoczesny salon w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Ciudad Quesad)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Ciudad Quesad)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ciudad Quesad (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 1 054 810 EUR (4 535 683 złotych). Powierzchnia 371,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje 12 209 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na starannie utrzymanej, 592-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do dużych rodzin oraz osób, które szukają prestiżu, wolnej przestrzeni i chętnie zapraszają do siebie gości. To również znakomita propozycja dla miłośników golfa i śródziemnomorskiego słońca. Do luksusowej rezydencji do sprzedaży przynależy przepiękny ogród oraz prywatny basen. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: solarium + 5 sypialni + salon + 4 tarasy + 5 łazienek + jadalnia + kuchnia.

Warto nadmienić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży uważana jest za jedną z najbardziej spektakularnych w tej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana i zbudowana ze szczególnym zaangażowaniem i w dbałości o każdy detal posiadłości. Nowoczesny styl połączony z architekturą śródziemnomorską w pełni oddaje ekskluzywny styl Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-28)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl