okazała bryła ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Ciudad Quesad)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Ciudad Quesad)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Ciudad Quesad (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się elegancją, komfortem, prestiżem a także najwyższym standardem oraz materiałami najlepszego sortu. Dzięki temu przyszli właściciele mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych. Cena – 535 350 EUR (2 302 005 złotych). Powierzchnia 237,65 metra kwadratowego, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje atrakcyjną kwotę 9 687 zł. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano trzy pokoje. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na wypielęgnowanej, 500-metrowej działce.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim bujnym, starannie wypielęgnowanym ogrodem, przepięknym basenem oraz parkingiem. Dużym atutem jest również rozpościerający się z solarium widok na okolicę. Urokliwa lokalizacja zapewnia spokój i bezpieczeństwo. Nieopodal mieści się parę minut od dzielnicy handlowej, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi, takie jak bary, restauracje, supermarkety, apteka itp.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym stylem i przemyślanym rozkładem pomieszczeń: salon + solarium + kuchnia + taras + 3 sypialnie + 3 łazienki. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-29)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl
tel. 00(34)642331654