stylowy pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca, Torrevieja)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Costa Blanca, Torrevieja (Hiszpania). Luksusowa rezydencja do sprzedaż z rynku wtórnego wykończona w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie na zadbanej i zagospodarowanej działce o pow. 200 mkw. Ogromnym plusem jest tu poszukiwana na rynku, znakomita i malownicza lokalizacja, wygodny układ czterech pokoi a także dostosowany do nich metraż 140 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w korzystnej cenie 584 550 zł. Warto zaznaczyć, że luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Długą listę zalet zamykają najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, praktyczny rozkład pomieszczeń na trzech kondygnacjach oraz niezwykle konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 175 zł/mkw.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom luksus na światowym poziomie. Warto zaznaczyć, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja jest klimatyzowana, a w częściach wspólnych znajduje się przepiękny basen. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również rewelacyjną lokalizacją w pobliżu portów jachtowych oraz pól golfowych. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
KONDYGNACJA 0: patio + kuchnia + wc + taras + jadalna + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + balkon + 3 sypialnie
KONDYGNACJA 2: 2 tarasy + sypialnia + łazienka.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8442)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl