zaprojektowane i urzązone niezwykle wytwornie i elegancko wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Hiszpania (Kartagena, Los Alcazares)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Kartagena, Los Alcazares)

Ekskluzywna rezydencja o powierzchni 125 metrów kwadratowych w Kartagena, Los Alcazares (Hiszpania) za 338 500 EUR na sprzedaż.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż w standardzie „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją nieopodal plaży oraz znanego centrum handlowego. Luksusowa rezydencja w cenie netto, do której należy dodać 10% VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych.

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą:
KONDYGNACJA 0: salon + łazienka en-suite + sypialnia + kuchnia
KONDYGNACJA 1: taras + 2 sypialnie + solarium.
Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w wysokim standardzie przy użyciu jedynie najlepszej jakości materiałów. Cena za metr kwadratowy wynosi 11 644 zł. Luksusowa rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Rok budowy to 2018. Działka rozciąga się na powierzchni 263 mkw. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gotowa do zamieszkania. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż zaprojektowane, zaaranżowane i wykonane z wyczuciem dobrego smaku. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wybranych luksusowych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie itp. (188-1864)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590