słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Los Alcazares, Kartagena)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Los Alcazares, Kartagena (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (12 357 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 247 m2, a także ciekawa cena 1 507 500 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2018 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 122 m2. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa zaprojektowanym w nowoczesnym designie wnętrzem i kompletnym umeblowaniem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem oraz przepięknym tarasem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży: kuchnia + 3 łazienki + salon + 3 sypialnie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Mamy tu, dla przykładu, zainstalowaną klimatyzację. Warto w tym miejscu dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się również doskonałą lokalizacją w sąsiedztwie śródziemnomorskiej plaży.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8850)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl