zaprojektowane w śródziemnomorskim stylu wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Pilar de la Horadada)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Pilar de la Horadada (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 100 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 9 357 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli są 63 metry kwadratowe luksusowej powierzchni, trzy pokoje na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2021 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 589 500 zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży położona w unikatowej lokalizacji, zaledwie 3 km od morza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się na terenie prestiżowej inwestycji z basenem. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno duży parking. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje nowym lokatorom najwyższy standard (klimatyzacja) oraz najwyższy stopnień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży kompletnie wykończona, z zabudową kuchenną i sprzętem AGD. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + 2 łazienki + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Warto również wspomnieć o przepięknym solarium (taras do opalania się) na dachu.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnej rezydencji należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych rezydencji na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8722)

Kontakt:
e-mail: hiszpania@wgn.pl