salon z tarasem i basenem przed ekskluzywną rezydencją do sprzedaży Hiszpania (San Miguel De Salinas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Miguel De Salinas)

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w San Miguel de Salinas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z dwóch kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 18 472 zł/mkw. Zabudowa wolno stojąca, przepięknie zadbana działka o pow. 500 mkw. oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2020 roku. Trzy pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 2,66 mln złotych, wygodny metraż 144 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek pierwotny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana zgodnie z nowoczesnymi trendami na prestiżowym osiedlu, wśród elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może imponującym solarium na dachu oraz przepięknym basenem oraz bajecznym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje ogromne poczucie prywatności i intymności (ogrodzenie).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wraz z wyposażoną kuchnią. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży ujmuje między innymi: oprawy elektryczne zewnętrzne, oprawy elektryczne wewnętrzne, urządzenia AGD, oświetlenie LED-owe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu (rozprowadzona klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją przepiękną działką wyłożoną sztuczną murawą połączoną z antypoślizgową nawierzchnią zewnętrzną. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + salon + taras na dachu (solarium) + 3 łazienki + kuchnia. Gwarantujemy pełną, najwyższej jakości obsługę klienta w Polsce i w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-5)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl