słoneczne wnętrze salonu w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Hiszpania (Torrevieja, Torretas)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (Torrevieja, Torretas)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Torrevieja Torretas (Hiszpania). Wygodny metraż 74 mkw. łącznie z ładną działką i atrakcyjną ceną 308 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z 1985 roku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 3 pokoi rozmieszczonych na 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 4 162 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia, a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o przepięknie odnowionym i urządzonym wnętrzu znajdująca się w niezwykle prestiżowej lokalizacji, blisko pola golfowego i laguny. Na wyciągnięcie ręki sklepy, kawiarnie, restauracje, kluby, apteki i supermarkety. Do plaży jest zaledwie 10 minut spacerem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z dużym tarasem oraz solarium. Pozostałe pomieszczenia i pokoje to:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– 2 sypialnie
– łazienka.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Sprzyja temu wspaniały klimat, który zapewnia ponad 300 dni słońca w roku i gwarantuje udany urlop o dowolnej porze. Oferujemy obsługę w języku polskim i angielskim. Organizujemy transfer z lotniska, zakwaterowanie, a także wszelkie formalności prawne związane z zakupem (opieka prawna, notariusz, kredyt, ubezpieczenie). W ofercie mamy 2 000 zweryfikowanych nieruchomości na Costa Blanca i nie tylko. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-426)

Kontakt:
e-mail: m.wojcik@wgn.pl