wytworne wnętrze salonu w ekskluzywej rezydencji do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Wygodny metraż 140 mkw. łącznie z ogromną działką 204 mkw. i atrakcyjną ceną 459 000 zł to kombinacja, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży składa się z 4 pokoi rozmieszczonych na 2 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ogromną zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest także okazyjna cena za metr kwadratowy 3 279 zł/mkw., najwyższy standard wykończenia a także najwyższej klasy materiały wykończeniowe. Na koniec warto podkreślić, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży nadaje się do zamieszkania przez nowych kupujących bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów finansowych.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęta została popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją znakomitą lokalizacją na popularnym osiedlu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM 0:
– garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– pralnia
POZIOM 1:
– pokój dzienny
– łazienka
– kuchnia
– jadalnia
POZIOM 2:
– 3 sypialnie
– balkon
– łazienka
PODDASZE:
– pomieszczenie
– schowek.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z przepięknym, zadbanym ogrodem. Warto podkreślić tu również ogromny potencjał, gdyż luksusowa rezydencja na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod własną działalność komercyjna (gabinet, usługi). Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Gwarantujemy pełną obsługa i bezpieczeństwo transakcji, a także bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności odnośnie kredytu hipotecznego – 27 banków w jednym miejscu. Reprezentujemy markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ – WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4111)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl