kameralne wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowej rezydencji do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja na sprzedaż Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 999 000 złotych. Powierzchnia 255 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2010 rok budowy, a także zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 300 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 918 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM ZERO: jadalnia + garaż + hol + pokój dzienny + kuchnia + schowek + przedsionek + taras + gabinet + pralnia + łazienka
POZIOM JEDEN: przedpokój+  pomieszczenie gospodarcze + garderoba + 3 sypialnie + łazienka.
Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży urządzone i zaaranżowane z wyczuciem dobrego gustu i smaku.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona jest we własną stację uzdatniania wody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ogrzewana za pomocą kominka z płaszczem wodnym. Na straży bezpieczeństwa czuwa zaawansowana instalacja alarmowa. Dodatkowo w luksusowej rezydencji na sprzedaż zamontowane są automatyczne bramy – wjazdowa i garażowa. Długą listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka starannie utrzymany ogród z oczkiem wodnym. Zapraszamy na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-2699)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl