komfortowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Jarocin (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Jarocin (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Jarocina (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji. Mocnym atutem jest na pewno starannie wypielęgnowana działka o powierzchni 538 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 600 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na dwóch kondygnacjach z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana została do użytku w 2014 roku i nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 6 306 zł/m2 przy metrażu 95,14 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
na NIŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: pokój dzienny + korytarz + kuchnię + łazienkę z wc + 3 sypialnie
na WYŻSZEJ KONDYGNACJI znajdziemy: poddasze, które można zagospodarować na dodatkowe pomieszczenia.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż łącznie z pomieszczeniem gospodarczym (kotłownią) oraz funkcjonalnym ogrodem i przepięknym tarasem. Ekskluzywna rezydencja dedykowana rodzinom, które cenią komfort, prestiż, elegancję, ciszę oraz spokój. Luksusowa rezydencja na sprzedaż idealnie nadaje się również dla wielbicieli aktywnego wypoczynku (pobliska ścieżka zdrowia oraz zalew wodny). W pobliżu znajdziemy sklep, aptekę, delikatesy oraz szpital. Na tej samej działce wybudowano również podjazd na samochody. Istnieje jednakowoż możliwość dobudowania wiaty lub garażu. Serdecznie zapraszam na prezentacje tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jej zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-904)

Kontakt:
e-mail: a.zasadzka@wgn.pl