widok z lotu ptaka na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Jelenia Góra

Rezydencja na sprzedaż Jelenia Góra

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Jeleniej Górze (dolnośląskie) za 1,98 mln złotych. Powierzchnia 329, 44 metra kwadratowego, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 8 820 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na trzech kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 6 010 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia. Brak podatku VAT. Sprzedaż od osoby fizycznej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + dwustanowiskowy garaż
KONDYGNACJA 0: wc + gabinet + łazienka z wc + sypialnia + kuchnia + taras + salon + hol
PODDASZE: łazienka z wc + taras + 3 pokoje + hol.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponują doskonałą lokalizacją w pobliżu szkoły, kościoła, dyskontu popularnej marki, marketu, stacji paliw itp. Co ważne – lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum, jak również do innych miejscowości, jak Karpacz albo Wrocław. Z okien roztaczają się imponujące widoki na góry. Dużym atutem jest tu także okalający od strony wschodniej działkę las.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12701)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl