widok od strony basenu na luksusową rezydencję do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 3,5 tys. zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 502 600 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 143,6 m2. Standard deweloperski. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 650 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca nowoczesną bryłą i olbrzymim garażem gotowym pomieścić dwa pojazdy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń z podziałem na dwie części:
CZĘŚĆ DZIENNA: jadalnia + aneks kuchenny + taras + pokój dzienny + wc
CZĘŚĆ NOCNA: korytarz + 3 łazienki + garderoba + 4 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla bogatej, wieloosobowej rodziny. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji na sprzedaż zapewniamy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-894)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl