stylowo wykończone wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 255 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,45 mln zł (5 686 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 700 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje nie tylko atrakcyjną lokalizacją na terenie cichego osiedla z pełną infrastrukturą, ale również starannie wypielęgnowanym ogrodem, gdzie znajdziemy krzewy oraz drzewa. W otoczeniu rozwinięta infrastruktura niezbędna do codziennego życia, jak np. sklepy + apteki + przychodnia zdrowia + przedszkole + szkoła. Właścicieli aut ucieszą z pewnością 2 garaże gotowe pomieścić w sumie trzy samochody.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (rozprowadzona klimatyzacja). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się również na prowadzenie w niej działalności gospodarczej. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim przepięknie odremontowanym wnętrzem:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenia gospodarcze + wc + pralnia + pomieszczenie na siłownie + pokój/gabinet + kotłownia
KONDYGNACJA 0: garaż + balkon + wiatrołap + łazienka z wc + hall + kuchnia + sypialnia + salon
KONDYGNACJA 1: garderoba + hall + łazienka z wc + 2 pokoje + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1027)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl