widok z salonu na aneks kuchenny w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie) za 1 150 000 złotych. Powierzchnia 210 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa oraz wygodny rozkład 5 pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów luksusowej rezydencji na sprzedaż bez wątpienia można dodać wysoki standard, 2007 rok budowy, a także zagospodarowaną i znakomicie utrzymaną działkę o powierzchni 1000 m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na 2 kondygnacjach. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza, a także prestiżowa lokalizacja. Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest do sprzedaży w atrakcyjnej cenie 5 476 złotych za metr kwadratowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Szybki i łatwy dojazd do centrum to kolejna z zalet. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w otoczeniu doskonale utrzymanego, bujnego ogrodu. Wszystkie pomieszczenia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały starannie zaprojektowane:
– 4 sypialnie
– kuchnia
– pralnia
– salon
– gabinet
– 2 łazienki
– jadalnia
– taras
– garderoba.
Dla rodzin posiadających więcej niż jeden samochód przewidziano dwustanowiskowy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki nowoczesnej instalacji alarmowej oraz antywłamaniowym roletom.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-554)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl