widok od strony basenu na ekskluzywną rezydencję do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 500 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3,5 tys. zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 140 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Standard deweloperski. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 490 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM NIŻSZY: garaż + schowek + jadalnia + pokój dzienny + kuchnia + wiatrołap + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + gabinet + korytarz
POZIOM WYŻSZY: hol + 3 pokoje + garderoba + 2 łazienki + schody.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż z pełnym piętrem i garażem dostępnym od frontu dedykowana kilkuosobowej rodzinie. Przy transakcji zakupu tej ekskluzywnej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-893)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl