widok od strony tarasu na luksusową rezydencję do sprzedaży Kalisz

Rezydencja na sprzedaż Kalisz

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o wygodnym rozkładzie czterech pokoi w najwyższym standardzie położona w wybranej przez klienta lokalizacji.Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i wyróżnia się konkurencyjną ceną wynoszącą 490 tys. zł. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaaranżowana na jednej kondygnacji z najlepszej jakości materiałów wykończeniowych. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się cena za mkw. wynosząca 3 500 zł/m2 przy metrażu 140 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego (standard deweloperski) i budowana jest na działce klienta. Wnętrze luksusowej willi na sprzedaż zaaranżowane zostało na jednej kondygnacji. Malownicza i znakomicie wypielęgnowana działka rozciąga się na powierzchni metrów kwadratowych. Wnętrze ekskluzywnej willi do sprzedaży tworzą 4 pokoje. Powierzchnia 140 mkw. Niebagatelne znaczenia ma konkurencyjna cena 490 000 złotych, najwyższy standard wnętrza, a także najlepszej klasy materiały wykończeniowe. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nie uwzględnia ceny działki oraz przyłączy.

Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0:
– kuchnia
– korytarz
– salon
– gabinet
– jadalnia
– pomieszczenie gospodarcze
– schowek
– łazienka
– garaż
– wiatrołap
KONDYGNACJA 1:
– garderoba
– 3 pokoje
– schody
– hol
– 2 łazienki.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z pełnym piętrem oraz garażem dostępnym od frontu adresowana do kilkuosobowej rodziny. Przy transakcji zakupu tej luksusowej rezydencji zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-893)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl